Ledri në vendin e ngjarjes, sjell imazhe të aksidentit të rëndë (Foto)

Share Messenger

Reperi Ledri Vula është në mesin e artistëve që këtë periudhë janë shumë të angazhuar me koncerte dhe duhet të udhëtojnë vazhdimisht.

Udhëtimi në shumë vende, bën që reperi nganjëherë të jetë dëshmitar i disa ngjajreve, shkruan lajmi.net.

Para disa ditësh, ai fotografoi disa vatra me zjarr të shkaktuara nga temperaturat e larta, ndërsa tani ai na sjell imazhe të një aksidenti të rëndë.

Duke mos dhënë më shumë detaje, Ledri ka fotografuar veturën e dëmtuar shumë nga aksidenti që kishte pësuar.

 

Share Messenger

Më të lexuarat