“Le gruan e fëmijët për Fjollën”: Partneri i këngëtares flet gjerë e gjatë

Share Messenger

Partneri i Fjolla Morinës Fisnik Syla ka folur për herë të parë për thashethemet në portale për ndarjen nga ish-bashkëshortja dhe fëmijët për shkak të këngëtares.

Përmes një postimi të gjatë, ai ka dhënë një version të ndryshëm nga ish-bashkëshortja duke thënë se “martesa ka përfunduar përpara historisë me Fjollën”.Syla teksa ka rikonfimuar lajmin e martesës për të cilin raportoi ekskluzivisht Prive në emisionin e të Premtes, ka folur edhe për dy djemtë e tij nga martesa e parë.

Reagimin e plotë të tij ju ftojmë ta ndiqni në postim:

Share Messenger

Më të lexuarat