Lajmërohet Shaqiri, uron Zvicrën për kualifikim në Euro 2020

Share Messenger

Xherdan Shaqiri përmes një postimi në Instagram, ka uruar Zvicrën pas kualifikimit në Euro 2020. Ylli nga Gjilani i Kosovës, ka disa ditë që mungon në fushë, pasi siq thuhet është i lënduar, shkruan FishMedia.info.

Pas këtij lendimi, Shaqiri pritet ti Bashkohet kombëtares Zvicerane dhe Liverpoolit.

Share Messenger

Më të lexuarat