Lajm i keq për PAN’in vjen nga Behgjet Pacolli dhe Labinot Tahiri (Foto)

Share Messenger

Dyshja më e përfolur e ditëve të fundit, Behgjet Pacolli dhe Labinot Tahiri, përkundër ultimatumeve të përfolura, kanë marrë pjesë sot në vazhdimin e seancës konstituive.

Madje, Pacolli dhe Tahiri janë ulur së bashku me deputetët e LDK-së. Ata janë parë në disponim të mirë dhe kanë komunikuar shumë me njëri tjetrin.

A do të thotë kjo se Pacolli nuk do t’i bashkohet PAN-it, apo vetëm ka ende një situatë në të cilën ai nuk ka vendosur ende, kjo mbetet të shihet.

Share Messenger

Më të lexuarat