Kurti i shkon Shpend Ahmetin në Komunë, ja si përshendeten

Share Messenger

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti është pritur në një takim nga kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti.

Takimi është duke u zhvilluar në ambientet e komunës, ku i pranishëm është edhe ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia.

Takimin e ka paralajmëruar edhe zyra e Kryeministrit në detyrë përmes një komunikate për media.

Kurti kishte deklaruar se do ta vizitojë komunën që udhëhiqet nga ish-bashkëpartiaku Shpend Ahmeti gjatë muajit maj.

Albin Kurti dhe Shpend Ahmeti, kështu u përshendet sot në Komunën e Prishtinës

Albin Kurti dhe Shpend Ahmeti, kështu u përshendet sot në Komunën e Prishtinës

Gepostet von FishMedia am Donnerstag, 28. Mai 2020

Share Messenger

Më të lexuarat