Kurti e Rizvanolli vizitojnë KEK-un

Share Messenger

Kryeministri Albin Kurti dhe ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli mëngjesi e së martës kanë vizituar Korporatën Energjetike të Kosovës (KEK).

Ata fillimisht janë ndalur në Termocentralin Kosova A për të vazhduar me pas Divizionin e Prodhimit të Qymyrit dhe Termocentralin Kosova B.

Share Messenger

Më të lexuarat