Kurti i drejtohet Daut Haradinajt: Po rreni, nuk ju thash ndërkombëtarëve hiqeni Ramushin ja u heqi taksen

Share Messenger

Kryeministri i Kosoves Albin Kurti, i reaguar ashpër deputeti Daut Haradinajt, duke i thënë se nuk i ka thëne të ndërkombëtarëve që ta heqin Ramushin për ta hequr taksen.

Deputeti, Haradinaj e ka akuzuar Kurtit duke i thënë se, ju ka thënë ndërkombëtarëve hiqmani Ramushin dhe une e heq taksen.

Share Messenger

Më të lexuarat