Kryeministri Hoti është tifoz i flakët i Liverpool

Share Messenger

Ky i fundit është tifozë i flakët i një skuadre të madhe evropiane.

Kryeministri i ri i Kosovës, Avdullah Hoti është tifoz i flakt i Liverpoolit.

Këtë gjë, Hoti e ka treguar në disa raste në profilin e tij në Facebook

“Dulla” kishte thënë se ka shumë vite që simpatizon Liverpoolit dhe ishte ndjerë krenar për suksesin në edicionin e kaluar kur skuadra e madhe angleze ishte shpallur kampione e Evropës.

Share Messenger

Më të lexuarat