Krizë te Arsenali, për dy yjet e skuadrës ka perfunduar sezoni

Share Messenger

Arsenali ka marr një lajm të hidhur në momentet vendimtare.

Dy yjet e skuadrës, Oleksandr Zinchenko dhe William Saliba nuk do të mund të ndihmojnë skuadrën për ndeshjet e fundit të Premierligës.

Si pasojë e lëndimeve sezoni për ta tashmë ka përfunduar.

Zinchenko u lëndua në ndeshjen e fundit ndaj Newcastle, derisa Saliba nuk ka luajtur një ndeshje zyrtrae që nga data 16 mars./

Share Messenger

Më të lexuarat