Kosova – Finlanda, këto janë formacionet zyrtare (FOTO)

Share Messenger

Kosova dhe Finlanda i kanë publikuar formacionet zyrtare me të cilat do ta nisin ndeshjen e sontme në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër.

Më poshtë mund t’i shihni ekipet startuese të të dyja skuadrave, që po luajnë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Botëror 2018.

Image

Share Messenger

Më të lexuarat