Konfirmohet, Vojvoda luan kundër Ibrahimoviqit

Share Messenger

Milan e pret Torinon në kuadër të 1/8-tës së finales në Kupën e Italisë.

Mërgim Vojvoda do të fillojë ndeshjen nga minuta e parë.

Kjo është paraqitja e parë e mbrojtësit kosovar në Kupën e Italisë.

Ndërsa te Milani Zlatan Ibrahimoviq rikthehet nga lëndimi dhe luan ndeshjen e parë si startues pas më shumë se një muaji.

Këto janë formacionet zyrtare të ndeshjes:

XI MILAN: Tatarusanu; Kalulu, Musacchio, Romagnoli, Dalot; Calabria, Tonali; Castillejo, Brahim Díaz, Leao; Ibrahimovic

XI TORINO: Milinkovic-Savic; Bremer, N’Koulou, Buongiorno; Vojvoda, Segre, Rincón, Linetty, Ansaldi; Gojak, Zaza.​

Share Messenger

Më të lexuarat