Klea Huta bëhet nënë për herë të parë, zbulon emrin e djalit

Share Messenger

Klea Huta dhe Elgid Doda bënë me dije se janë bërë prindër për herë të parë. “Pak nga pak po ne po formojmë pazëllin e jetës sonë. Të dua Klea,” shkroi Elgiti duke zbuluar edhe emrin e bebushit.

Djali i tyre quhet Krid. Po të njëjtën foto shpërndau edhe Klea, me mbishkrimin “Të dashurojmë Krid. 04/06/2020”.

https://www.instagram.com/challenge/?next=/p/CBA4WK-JIr0/%253Futm_source%253Dig_embed%2526utm_campaign%253Dloading

Share Messenger

Më të lexuarat