Kjo ngjarje ndodh veç në Prizren

Share Messenger

Nuk kalon ditë që nëpër rrugët e Kosovës të mos shohësh ndonjë  veturë që thyen rregullat e komunikacionit.

Tejkalim, mosvënia e rripit të sigurimit, vozitja pa patentë shofer etj, janë vetëm disa nga ato rregulla që nuk përfillen në të shumtën e rasteve.

Mirëpo, një lexues i Indeksonline ka dërguar sot një foto e cila tregon papërgjegjësinë e një prindi në Prizren.

Në foto shihet vetura para udhëkryqit te Tregu i gjelbër, por në të ka diçka të pazakontë.
Prindi i papërgjegjshëm ka lejuar fëmijën e tij që të hip në pjesën e përparme të veturës, duke i rrezikuar kështu edhe jetën atij.

Shikojeni dhe vlerësojeni vet këtë foto të dhimbshme.

Share Messenger

Më të lexuarat