Kjo është nofka e përbashkët me të cilën Ledri thërret Sarën dhe të bijën

Share Messenger

Tashmë dihet se Sara çdo ditë e më shumë po afrohet nga fundi i shtatzënisë.Ka pak javë që ajo dhe Ledri u zhvendosën në Gjermani, ku edhe u mësua se atje do vijë në jetë vajza e tyre, dihet se Sara para njohjes me Ledrin kishte jetuar në Gjermani, ndërsa nuk dihet ende nëse ata do rikthehen në Kosovë.Së fundmi Sara ka publikuar një foto, ku shihet duke shijuar ushqimin që kishte para vetes, teksa të gjithë vëmendjen e ka marrë komenti i Ledrit.

Share Messenger

Më të lexuarat