Kim Kardashian nuk mund të qëndroj ‘single’, tash në lidhje me Van Jones

Share Messenger

Kim po aludohet të ketë nisur lidhje me reporterin e CNN.Kim Kardashian dhe reporteri i CNN Van Jones janë në qendër të thashethemeve për një lidhje të mundshme, vetëm dy muaj pasi ajo bëri kërkesë për divorc nga Kanye West, shkruan Daily Mail.
Ndërsa dyshja kanë qenë miq për vite me radhë, tifozët spekulojnë se miqësia e tyre mund të jetë bërë romantike gjatë praktikës së saj katër-vjeçare të ligjit me organizatën e tij jo-partiake me bazë në Oakland, # cut50.

Burime pranë Kardashian, po rrëzojnë spekulimet për një romancë, duke thënë se dyshja kanë një marrëdhënie të gjatë pune së bashku dhe një interes të përbashkët në reformën e drejtësisë penale.Të dielën, kolumnistja e New York Post, Cindy Adams zgjeroi thashethemet ndërsa ajo vuri në dukje se ai është “kaq i majtë”, ai “mbase edhe ndikoi në politikën e saj”.

“Unë nuk do të pres ndërsa të gjithë më thonë se nuk e di se për çfarë po flas,” vazhdoi ajo.Përdoruesit e Twitter janë të ndarë nga ideja e tyre si një çift, me shumë që akuzojnë Kardashian për ‘përdorimin’ e Jones për ‘më tej karrierën e saj të avokates’.“Njerëzit do ta shikojnë Kim-in duke përdorur Kanye për ta përparuar në botën e modës dhe duke përdorur Van Jones për ta ndihmuar në përparimin e saj në fushën e karrierës së saj të ardhshme në drejtësi”, shkroi një fans.

Share Messenger

Më të lexuarat