Këto foto të Elvanës nuk duan fjalë (Foto)

Share Messenger

Si gjithmonë e jashtëzakonshme, edhe kësaj radhe ka vërtetuar të njejtën gjë Elvana Gjata.

Këngëtarja është shfaqur e veshur e tëra në ‘lejla’, ku ka mahnitur me pamjen e saj, shkruan Indeksonline.

Tejet seksi dhe unike, është shfaqur Elvana në këto imazhe që i ka ndarë me miqtë e saj në Instagram.

Share Messenger

Më të lexuarat