Këta janë kandidatët e propozuar për deputetë nga LVV-ja në Prishtinë

Share Messenger

Lëvizja Vetëvendosje Dega në Prishtinë, ka propozuar tetë kandidatë për deputetë në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Nga kjo qendër për deputetë janë propozuar: Albin Kurti, Liburn Aliu, Arben Vitia, Xhelal Sveçla, Glauk Konjufca, Fitore Pacolli, Albulena Haxhiu dhe Hatixhe Hoxha.

Këta emra i ka bërë të ditur anëtari i LVV-së, Egzon Azemi në një postim në Facebook.

https://www.facebook.com/eazemii/posts/10220370287061944

Share Messenger

Më të lexuarat