Kaq para shpenzoi Arbana për një veshje për ta prezantuar festivalin e RTSH

Share Messenger

Arbana u paraqit me një veshje Valentino e cila kushton 4110 euro.

Fustani i këtij stilin, që i takon së njëjtës markë, ka kushtuar 2900 euro.

Kujtojmë së këtë të shtunë Arbana përsëri do të jetë në moderim të reality show Big Brother, që nis një ditë para Krishtlindjeve dhe festës së Vitit të Ri në Shqipëri.

Share Messenger

Më të lexuarat