Kanye ende mendjen tek Kimi, ky detaj e zbulon të vërtetën

Share Messenger

Kanye West ende po mendon për një rregullim të raportit me Kim Kardashian.

E gjithë kjo pasi ai u pa me unazën e martesës në duar.

Çifti kanë bërë kërkesën për divorc në muajin shkurt të këtij viti. Edhe pse ata nuk kanë bërë ndonjë deklaratë rreth divorcit reperi mendon ende që të rregullojë raportet me Kimin dhe kjo vërehet në një postim të publikuar në Instagram, ku u pa me unazë te martesës në duar.

Unaza po konsiderohet si një shenjë që dëshiron të rikthejë lidhjen me Kimin.

https://www.instagram.com/challenge/?next=/djkhaled/%253Futm_source%253Dig_embed

Share Messenger

Më të lexuarat