Kampionja e botës lëndohet rëndë gjatë garës (Video)

Share Messenger

Kampionja e botës në garën 100 metra me pengesa, Deborah John ka pësuar lëndim të rëndë sot në garën që është mbajtur në Londër.

Përfaqësuesja nga Trinidad dhe Tobago është rrëzuar gjatë garës duke pësuar lëndim të rëndë.

Pengesa e ka zënë atë pezull duke bërë që ajo të humbë vetëdijen. John ka lëndime në qafë, kokë si dhe në muskuj.

Megjithatë lajmet e fundit nga spitali ku po qëndron thonë se gjendja e saj po stabilizohet.

Share Messenger

Më të lexuarat