“Kam fshirë çdo gjë”, Young Zerka flet për lidhjen me Ronela Hajatin

Share Messenger

Në muajin maj dolën lajmet se dy këngëtarët e njohur, Ronela Hajati dhe Young Zerka, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Pasi kaluan të ndarë karantinën, u vu re se ata nuk ndiqnin më njëri-tjetrin as në rrjetet sociale.

Zerka në “Shiko kush luan” ishte pjesë e një loje ku duhej ta hapte telefonin për të treguar bisedën e fundit me Ronelën.

Mbrëmjen e djeshme, Zerka ishte i ftuar në emisionin “Shiko Kosh Luan”, ku u bë pjesë e lojërave të ndryshme.

Këngëtari e hapi telefonin, mirëpo ai nuk kishte asnjë bisedë. Zerka tha se e ka fshirë numrin e Ronelës, si dhe bisedat me të. “Kam fshirë çdo gjë”, tha ai.

Share Messenger

Më të lexuarat