Jennifer Lopez pozon nga palestra, fansat vërejnë detajin shokues në foto

Share Messenger

Ajo tregojë figurën e saj mahnitëse dhe joshëse me një selfie para pasqyrës nga palestra e saj në shtëpi në Miami.

Por tifozët me sy të shqiponjës së Jennifer Lopez vunë re diçka nuk ishte në rregull në foto ku shihej një burrë që duket se fshihet në sfond.

Disa nga ndjekësit e saj madje bënë shaka se dukej sikur këngëtarja dhe aktorja 50-vjeçare po mbante peng një njeri.

‘Pse ka një burrë në sfond me një dorë mbi gojën e tij?’ pyeti një përdorues.

Burri, i cili kishte një kokë tullac ose të rruar, dukej se kishte një maskë në fytyrë, por ngjasonte si gishtat e një dore të vendosur në mbi gojën e tij.

Nuk ishte e qartë se kush ishte njeriu mbase ai mund të ketë qenë një trajner që qëndronte në pronën e J-Lo, ose thjesht dikush që vizitonte për një stërvitje me yllin.

Share Messenger

Më të lexuarat