Jehona Dreshaj do t’ju trullosë me këtë foto

Share Messenger

Modelja dhe këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj ka kohë që nuk është shumë aktive në tregun muzikor.

Megjithatë, ajo vazhdon të jetë e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, ndonëse jeta e saj prej shumë vitesh tashmë është përqendruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Por, jo më pak vëmendje në media ka rrëmbyer edhe motra e saj Jehona, e cila numëron gjithashtu një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Ajo publikon mjaft shpesh imazhe të ndryshme në Instagram, në të cilat shfaqet mjaft seksi.

Madje në paraqitjet e fundit, Jehona duket më atraktive se asnjëherë, duke rrëmbyer pëlqime dhe komentet e shumë prej ndjekësve të saj, duke lënë pak në hije ndoshta edhe motrën e saj, Afërditën, e cila kohëve të fundit nuk është aq e përfolur.

Për më shumë shikoni fotografinë.

Share Messenger

Më të lexuarat