Ja pse Messi është i madh, shikoni si e gëzon këtë djalosh pasi sigurimi e largon (VIDEO)

Share Messenger

Super ylli i Barces, Leo Messi është grumbulluar me Përfaqësuesen e Argjentinës për ndeshjet kualifikuese për Botërorin, Rusia 2018.

Ylli i Barcelonës derisa po hynte në hotel ka vërejtur një fans që dëshironte të fotografohej me të por pengohej nga sigurimi.

Ai ka reaguar dhe e ka lejuar djaloshin ta realizoj ëndrrën e tij./FishMedia/

 

Share Messenger

Më të lexuarat