Ja çfarë do të ndodhë sot në Kosovë

Share Messenger

Kjo ngjarje është planifikua për datën 28 shkurt.Për nder të përvjetorit të Betejës së Likoshanit e Qirezit, bëhen homazhe tek kompleksi i dëshmorëve dhe martirëve të rënë në këtë betejë. Të pranishëm do të jenë, presidentja në detyrë, Vjosa Osmani, kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari dhe kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci. (Ora 11:00)

Share Messenger

Më të lexuarat