Irina Shayk ndan foton e parë me vajzën, përfshihet edhe Bradley Cooper

Share Messenger

Irina Shayk ka postuar një fotografi të re në Instagram përmes së cilës duket edhe vajza e saj, por ajo që ka rënë në sy nga fansat, është emri i atij që shkrepi imazhin.

Së pari, kjo është hera e parë që modelja ka ndarë një fotografi ku shfaqet vajza e saj katërvjeçare, Lea De Seine Shayk Cooper, e cila erdhi në jetë në vitin 2017.

Por kjo nuk është e gjitha. Duket sikur Bradley bëri fotografinë, poshtë së cilës Irina e etiketoi dhe shkroi ‘nga babi’.

https://www.instagram.com/challenge/?next=/irinashayk/%253Futm_source%253Dig_embed

Share Messenger

Më të lexuarat