Interneti zbulon sozinë e The Rock, aktori habitet me ngjashmërinë e frikshme

Share Messenger

Eric Fields është një oficer policie në Alabama që “ka pushtuar” rrjetet sociale, për shkak të ngjashmërisë me aktorin Dwayne Johnson, i njohur si The Rock.

Vetëm brenda pak minutash, njerëzit e kanë shpërndarë fotografinë e tij kudo dhe e kanë konsideruar atë si sozinë e Johnson. Fields është shprehur se njerëzit e konsiderojnë shpesh si “fëmija i dashurisë së The Rock dhe Vin Diesel”.

“Jam mësuar të më thonë kështu. Mund të ishte dhe më keq, mendoj,” tha ai.

Gjatësia, muskujt, të qenit pa flokë dhe tiparet janë aq identike sa dhe vetë The Rock u habit.

Share Messenger

Më të lexuarat