Ia kënduan “akoma ty të dua” për ditëlindje, reagimi i papritur i Bora Zemanit

Share Messenger

Moderatorja Bora Zemani ka organizuar mbrëmë një festë tjetër ditëlindje, ku kishte më shumë të ftuar, raporton Express.

Miq, kolegë, këngëtarë e fytyra të tjera publike, ishin në mesin e të ftuarve në festën e Borës.

Për argëtimin e të ftuarve janë përkujdesur Bruno dhe Klajdi. Edhe në këtë festë, ata kanë kënduar këngë të dashurisë.

Për dallim prej herës së kaluar që kur Bruno filloi të këndonte këngën “Kush të ndau prej meje”, e që Bora u largua menjëherë, këtë herë ai e ka kënduar këngën “Akoma ty të dua”, e që Bora shihet duke kënduar bashkë me të.

Ndryshe, Bora sivjet ka qenë një prej moderatoreve më të komentuara. Shkak për këtë ka qenë lidhja me aktorin Donald Veshaj, i cili tash është me këngëtaren Beatrix Ramosaj.

https://www.instagram.com/iconstyle_al/?utm_source=ig_embed&ig_rid=074b7fac-eb1e-48f5-ab1d-94b81e2de937

Share Messenger

Më të lexuarat