Haziri për Specialen: Vrasjet e veprimtarëve të LDK-së do të lahen me drejtësi

Share Messenger

Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se kritikat e tij ndaj kryeministrit Avdullah Hoti kanë qenë vetëm kritika të zakonshme mes kolegëve.

Haziri kishte kritikuar mënyrën se si ishte menaxhuar pandemia, derisa tha se nuk ishte kryetar për të numëruar kufoma.

I pytur per Gjykaten Speciale, Haziri ka thënë se gjitha vrasjet e veprimtarëve LDK-së do të lahen me drejtësi. Flitet për 113 vrasje te veprimtarëve të LDK-së, autoritete te mëdha.

Share Messenger

Më të lexuarat