Haradinaj iu kërkon votat për President të gjitha partive

Share Messenger

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka publikuar një video në të cilën iu është drejtuar partive politike që të bëhen të gjitha së bashku për Kosovën.

Në zgjedhjet e ardhshme që do të mbahen me 14 shkurt, AAK, ka prezantuar planin e tyre qeverisës, por kryetari Haradinaj ka kërkuar mbështetjen e të gjitha partive politike që të bëhen së bashku dhe të votojnë atë për President.

Haradinaj gjithashtu ditë më parë përmes një video të publikuar ka ftuar kundër kandidaten e tij për presidente, Vjosa Osmanin.

Share Messenger

Më të lexuarat