Hadërgjonaj refuzon Kosovën, vazhdon me Zvicrën

Share Messenger

Mbrojtësi Florent Hadërgjonaj, nuk do të luajë për përfaqësuesen e Kosovës. 22-vjeçari e ka njoftuar përzgjedhësin e Kosovës, Albert Bunjaki se nuk do t’i bashkohet Kosovës në katër ndeshjet e fundit eliminatore për kampionatin botëror “Rusia 2018”, shkruan sot Koha Ditore.

Por burime të gazetës të afërta me lojtarin, thonë se ai tashmë ka ndarë mendjen që të vazhdojë të luajë me Zvicrën dhe se nuk bëhet fjalë për t’iu bashkuar Kosovës pas këtyre katër ndeshjeve të mbetura eliminatore.

Share Messenger

Më të lexuarat