Griezmann dhe Dembele rikthehen në stërvitje para ndeshjes me Napolin

Share Messenger

Antoine Griezmann dhe Ousmane Dembele janë rikthyer në stërvitje me Barcelonën për ndeshjen e Ligës së Kampionëve me Napolin.

Ndeshja e parë e rundit 1/16 kishte përfunduar 1:1 në “San Paolo” dhe e kthimit do të luhet më 8 gusht.

Barcelona ka vuajtur në javët e fundit, derisa Griezmann dhe Dembele janë përballur me lëndimeve këtë edicion.

“Football Espana” raporton se dyshja janë rikthyer në stërvitje me pjesën e mbetur të skuadrës.

Gjithashtu, këtë javë nga lëndimi është rikthyer edhe Clement Lenglet.

Share Messenger

Më të lexuarat