Granit Xhaka i kushton postim vajzës së tij: Ne e shijojmë kohën tonë së bashku

Share Messenger

Si në aspektin profesional, ashtu edhe në atë familjar, Granit Xhaka po ndihet tejet i lumtur.

Futbollisti i Arsenalit po e shijon karrierën dhe jetën në Londër.

Mesfushori shqiptar së bashku me gruan e tij, Leonitën kanë edhe një vajzë së bashku, Ayanan.

Me anë të një postimi në “Facebook”, Xhaka i ka kushtuar disa fjalë vajzës së tij.

“Unë do t’ia tregoj botën. Ne e shijojmë kohën tonë së bashku dhe kënaqemi. Shikoni, floktë e Ayanas po rriten”, shkroi Xhaka.

I‘ll show her the world! Wir genießen unsere Zeit zusammen und chillen 😎 PS: Schaut mal, Ayanas Haare werden immer…

Gepostet von Granit Xhaka am Mittwoch, 16. September 2020

Share Messenger

Më të lexuarat