Ghetto Geasy koncert për 100 vjetorin e Tiranës si kryeqytet i Shqipërisë

Share Messenger

Ghetto Geasy dhe Erion Veliaj janë duket përgatitur diçka madhështore.

Ghetto Geasy siç duket do jetë pjesë e organizimit madhështor që krye bashkiaku i Tiranës është duke organizuar për 100 vjetorin e Tiranës si kryeqytet, shkruan lajmi.net.

Me anë të një postimi të bërë në llogarinë e tij në Instagram ku Veliaj shihet me këngëtarin kosovar e konfirmon në një farë mënyre pjesëmarrjen e tij.

“Yo boyz, wazzup? #CapitalOfMusic Tirana100” kishte shkruar Erioni.

https://www.instagram.com/challenge/?next=/p/B7sji0DhKee/%253Futm_source%253Dig_embed%2526utm_campaign%253Dloading

Share Messenger

Më të lexuarat