Futbollisti i Kombëtares së Kosovës ‘e kallë’ nejën me këtë bukuroshe

Share Messenger

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Mergim Vojvoda, bashkë me motren e tij Egzonën po argëtohen me këngën më të re nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi.

Kënga me titull “Simpatia e shkollës”, shumë shpejt u kthye në një hit, dhe po pritet shumë mirë nga publiku.

Mergimi shihet në veturë nën shoqërimin e motrës së tij, Egzonën.

Kujtojmë se ai ka paraqitje fanstastike me Kombëtaren e Kosovës dhe është ndër më meritorët për suksesin e “Dardanëve”.

Share Messenger

Më të lexuarat