Futbollisti i famshëm kosovar bën tatuazh luftën e Kosovës (Foto)

Share Messenger

Mesfushori nga Mitrovica, Valon Behrami nuk e ka fshehur asnjëherë fiksimin për tatuazhet, por kësaj here ai ka vendosur të bëjë një kryevepër në këmbën e tij të djathtë.

Një realizim fantastik ku përshkruhet gjithë jeta e tij në Kosovë, nga momenti kur ishte fëmijë dhe luante me top rrugëve të qytetit deri te bombardimi i Serbisë nga NATO.

Share Messenger

Më të lexuarat