Franceska Jace në Beograd, zbulon më shumë se që duhet

Share Messenger

Modelja e njohur shqiptare, Franceska Jace gjatë ditës së djeshme ka qenë në kryeqytetin e Serbisë, Beograd.

Jace është duke qëndruar në një hotel luksoz.

Nga atje, ajo ka bërë poza provokuese, duke vënë në pah gjoksin e saj.

Modelja shqiptare njihet si preson që udhëton shumë dhe që i pëlqen të bëj fotografi.

Share Messenger

Më të lexuarat