Fotot e para të Suarezit me fanellë të Atleticos, i kryen testet mjekësore

Share Messenger

Luis Suarez tashmë e ka veshur fanellën e Atletico Madridit.

Sulmuesi uruguaian i ka kryer me sukses testet mjekësore.

Gjatë ditës, ai do të hedhë të zezën mbi të bardhë dhe do të nënshkruajë kontratë 2-vjeçare.

Suarez u largua nga Barcelona pas gjashtë sezoneve, ku shënoi 198 gola, fitoi 13 trofe.

Share Messenger

Më të lexuarat