FIFA zbulon formacionin më të mirë të vitit

Share Messenger

Sot po mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve për më të mirët në futboll nga FIFA.“FIFA The Best” është evenimenti ku ndahen çmimet për më të dalluarit në futboll si çmimi i lojtarit dhe trajnerit më të mirë të vitit.
FIFA ka publikuar formacionin më të mirë të vitit për vitin 2022.Ja formacioni:

Share Messenger

Më të lexuarat