Fejzullahu feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij

Share Messenger

Sabri Fejzullahu feston sot ditëlindjen.

Këngëtari i famshëm kosovar mbush plot 72 vjet. Megjithatë ai duket ende energjik dhe i pashterur.

Këngëtari me karrierë të gjatë, mori një urim publik nga djali i tij, Ermali.

“Urime ditëlindjen Mbret”, ka shkruar Ermali poshtë një fotografie të Sabri Fejzullahut në Instagram.

Share Messenger

Më të lexuarat