Endrit Thaçi vjen me postim emocionues, kujton komandantin legjendar Adem Jasharin në krah me Hashimin

Share Messenger

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit të vendit Hashim Thaçi ka publikuar një fotografi të vjetër në llogarinë e tij në Instagram.Në fotografi shihen babi i tij dhe Komandanti Legjendar Adem Jashari.Këtë postim e ka bërë për nder të Epopesë së UÇK-së, që ka filluar sot.

Share Messenger

Më të lexuarat