Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij “krasitë” Albin Kurtin!

Share Messenger

Pak minuta më parë në Kuvendin e Kosovës është votuar mocioni i mosbesimit, me 82 vota për, 32 kundër dhe 1 abstenim, duke shkarkuar qeverinë “Kurti” shkruan GazetaBlic.Pas kësaj ka reaguar menjëher djali i presidentit të Kosovës, Endri Thaçi.

Në llogarinë e tij në Instagram ai ka publikuar një fotografi të ditëve më parë ku Thaçi shfaqet duke krasuar pemët, trasnmeton Blic.

E në këtë fotografi të montuar ai ka vendosur fytyrën e Albin Kurtit.

Share Messenger

Më të lexuarat