Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, zbulon emrin e djalit

Share Messenger

Modelja e njohur, Emina Çunmulaj është bërë nënë për të tretën herë.

Kjo u bë e ditur nga vet modelja përmes një postimi në rrjetin social Instagram.
Ajo postoi një fotografi me djalin dhe nuk kishte se si të mos e zbulonte edhe emrin e të voglit.

Sha Yosed Nazarian, mban emrin njëri nga trashigimtarët e biznesmenit të njohur, burrit të Eminës, Sam Nazarian.

https://www.instagram.com/challenge/?next=/eminacunmulaj/%253Futm_source%253Dig_embed%2526ig_rid%253D0539d02c-3f35-4102-bf32-24073ba15c41

Share Messenger

Më të lexuarat