Einxhel thyen krahun brenda shtëpisë së famshme?

Share Messenger

Moderatorja Einxhel Shkira ka pësuar një incident brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Banorja ka thyer krahun.

Einxhel ishte duke marrë pjesë në një nga lojërat që u organizua nga Big Brother, shkruan Prive.

Ajo u ngjit sipër ‘rrotës’ e duke dashur të kalojë në anën tjetër, rrëzohet në tokë dhe thotë: Opa thyeva krahun.

Share Messenger

Më të lexuarat