Edhe një deputet i LDK-së infektohet me Covid-19

Share Messenger

Lista e deputetëve të Kuvendit të Kosovës që janë prekur me Covid-19 po zgjerohet edhe më tej.

I fundit që ka treguar se ka rezultuar pozitiv me Covid-19 është deputeti nga radhët e LDK-së njëherit profesori univeristar Frashër Demaj.

Njoftimi i plotë i tij:

Të dashur familjarë e miq,Pavarësisht se jam munduar të jem shumë i kujdesshëm për vete dhe të tjerët duke bartur maskë…

Gepostet von Frasher Demaj am Montag, 13. Juli 2020

Share Messenger

Më të lexuarat