E papritur! Ndahen çifti i “Big Brother 9” (Foto)

Share Messenger
Në çdo edicion të “Vëllait të Madh” lindin dashuri të reja, por jo në të gjitha rastet ato zgjasin gjatë.

Një romancë lindi edhe në edicionin e nëntë të ‘Vëllait të Madh’, i cili nuk ka shumë kohë që ka përfunduar, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për Olsi Klosin dhe Fjorentina Halilin, të cilët janë ndarë dhe këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Fjorentina.

Në profilin e saj në Instagram, Fjorentia ka shkruar “Te dashur miq me keqardhje ju them qe un dhe olsi nuk jemi me bashk po shkruaj dhe po deklaroj sepse duke qen se juve keni qen ato qe na keni mbeshtetur ne ter kete koh dhe keni pasur besim te mua te ai flm per cdo gje”.

Po ashtu, Fjorentina ka kërkuar mirëkuptim për këtë vendim, në anën tjetër, Olsi publikon foto nga pushimet.

Share Messenger

Më të lexuarat