E pabesueshme: Valon Behrami nuk zgjidhet lojtari i ndeshjes

Share Messenger

Philippe Coutinho është shpallur lojtari i ndeshjes në barazimin 1:1 të Brazilit me Zvicrën.

Brazil dhe Zvicra kanë barazuar 1:1 në Kupën e Botës.

Coutinho që shënoi një gol të bukur është përzgjedhur lojtari i ndeshjes.

Këtë çmim ka mundur shumë lehtë ta fitojë edhe Valon Behrami, që me një paraqitje mbresëlënëse e la në “gjumë” futbollistin më të shtrenjtë në botë, Neymar.

Share Messenger

Më të lexuarat