E dashura super seksi e Graziano Pelle (Foto)

15 Shares Share Messenger

Viky Varga është e fejuara e sulmuesit të kombëtares italiane, Graziano Pelle dhe është një prej femrave që tërheqin vëmendjen më të madhe të fansave të futbollit dhe jo vetëm, në rrjetet sociale.
Bukuroshja seksi po nxiton të bëjë provat për sezonin e ri veror në Instagramin e saj, ku janë shumë ndjekës dhe ajo i ka ftuar të gjithë ta ndihmojnë për të bërë zgjedhjen më të mirë.

Në mungesë të Italisë në finalet e kampionatit botëror, futbollisët italianë do të jenë shumë të ndjekur vetëm në rrjetet sociale, përkrah të fejuarave të tyre seksi. Graziano Pelle ka shumë për të treguar, pasi Viky Varga duket se është goli më i bukur që sulmuesi ka shënuar në karrierën e tij.

Share Messenger

Më të lexuarat