E dashura e Ronaldos lind në tetor, por ja çka i ndodhi!

Share Messenger

E dashrua e super yllit te Madidrit Ronaldo, Georgina  është e braktisur nga prinderit  gjatë shtatzënisë. 23-vjeçarja do të lindë një vajzë të vogël në tetor.

Gezimi siduket nuk është shume i madhe, për t’ia shtuar atë familjes së saj e të Ronaldos me rritje të shpejtë, sepse nëna dhe babai i Georgina thuhet të mos luajnë asnjë rol në këtë periudhë shtatëzanie.

Rodriguez ka një marrëdhënie të dobët me prindërit e saj, sipas “Marca”. /FishMedia/

Share Messenger

Më të lexuarat