E dashura e Ledri Vulës tregon problemet që po i has gjatë shtatzënisë

Share Messenger

Muaj më parë Ledri Vula dhe Sara Hoxha konfirmuan lajmin do të bëhen prindër për herë të parë.Sara Hoxha do të sjellë në jetë një vajzë.

Një ndjekëse e ka pyetur nëse po has probleme në shtatzëni, dhe Sara Hoxha nuk ka hezituar të flas.

“A ta bëj i pyetje këshu shqetesime shtazanie ke ti? Zot na ruaj, ne vdiqem te shkretet, te vjella, vap, siklet, ankth, preokupim sa herë bëjmë ecografi dhe analiza. Ca me te thon ishalla qofsh si ne foto”, ka shkruar ndjekësja.“Kam si jo. Mesi me keputi fare (ndonjehere mezi eci dhe cohem nga krevati), per analizat mos me fol se stresi dhe qefi me i madh aty qenkan bashke, vape sa te duash… por nuk i kap aparati fotografik keto edhe ska pse. Bejme foto per qef jo per hall. Te uroj shtatezani sa me te lehte”, ka qenë përgjigja e blogeres.

Share Messenger

Më të lexuarat